Hayırlı Vakitler arkadaşlar
Geçtiğimiz günlerde biz Antalya Bloggerlerının gerçekleştirmiş olduğu Orkide Hareketi ile workshopda yine hep beraberdik. Çok güzel samimi bir etkinlik oldu. Merak edilen ve akla takılan sorulara, Firma sahibi Bülent Beyin verdiği içten ve samimice cevaplar ile firmayı ve ürünleri daha iyi tanımış olduk.
Özellikle ürünlerin hepsinde helal ürün sertifikası bulunması benim için çok  önemliydi. Ayrıca piyasada bulunan bir çok kozmetik ürünlerde bu sertifika yok maalesef. Orkide Hareketi ürünlerinin hepsinde ise bu sertifikanın var olması gönlümü çok ama çok rahatlattı :)

En son yapmış olduğumuz  Antalya Sonbahar Etkinliğinin büyük sponsorları arasında olan Orkide Hareketi bu seferde bizleri eli boş göndermeyerek gönüllerimizi fethetti :) 
Program öncesi yemek ile başlayan etkinlik sonrasında hediyelerle son buldu.

Ve en önemli noktaya da değinmeden geçemeyeceğim ki o da  şu ki Orkide Hareketi ürünlerini kazanca çevirme imkanı bizlere sunuyor. Bu da bence çok önemli bir fırsat. Eğer siz de bu fırsatı değerlendirmek isterseniz ve para kazanmak isterseniz en atta vermiş olduğum müşteri hizmeti numarasını arayabilirsiniz.   Eğer Orkide hareketinin ne olduğunu da  merak ediyor iseniz  aşağıdaki yazıyı muhakkak okuyun. 
Sevgi ve Saygıyla Kalın....Peki, Orkide Hareketi Kimdir?

Dijital ejderha çağı ve 21. Yüz Yılın akılcı rekabet koşullarında, en fazla ihtiyaç duyduğumuz yetenekler; üreticilik, sorgulama, değişim ve işbirliğidir.
Sınırların ortadan kalktığı, teknolojinin, dolayısıyla iletişimin baş döndürdüğü ve sadece var olmanın bile insanlığa yüklediği anlamların her geçen gün daha da ağırlaştığı günümüzde; geleceğe odaklı düşünmek, gelecek için projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Ancak iş hayatında amaçları gerçekleştirmeye giden en kısa ve en doğru yol vizyonu geniş, bilinci açık ve profesyonel bir ekiple çalışmaktan geçmekte.
Neyi nasıl yapacağını bilen, veri toplayıp en doğru şekilde değerlendiren, girişimci ruha sahip, etkili ve aktif bir uzman grubu, ticaretin her alanında avantaj sağlayacak, hız üstünlüğü elde edecek, sorunları daha kolay çözecek ve mutlaka daha çok kazandıracaktır.   
Orkide Hareketi, Türkiye ve geleceğimiz için yola çıktığı ilk günden beri cesaret ve başarıyla hizmet üretmiş, BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle daha çok alanda fayda sağlamak için bütün kadroları, tecrübeli zihinsel alt yapısı ve güçlü sistemiyle şimdiden gereken tüm hazırlıkları ortaya koymuştur.

Orkide Hareketi'nin altyapısını oluşturan paylaşma geleneği,

BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle hazırlanmış strateji ve imaj çalışması ile birleşerek halkımızın mutlu ve bağımsız yarınları için büyük bir fırsata dönüşmektedir.

Orkide Hareketi, yenilikçi, modern, değişimci, dünya gerçeklerinin farkında, vizyon sahibi cesur ve adaletli insanların kurduğu kazancı ve geleceği hedefleyen büyük bir organizasyondur.

Orkide Hareketi yaklaşık 8 yıldır girişimci kadrosu, emektar ve mutlu çalışanları ile serbest girişimciler için başarılı çalışmalar yapmıştır ve paylaşım geleneğinin savunucusu olarak gelecekte de serbest girişimciler için başarılı hizmetler üretmeye devam edecektir.

Orkide Hareketi, Türkiye coğrafyasının tarihsel manada zengin ve doğası gereği yaşayan, birlikteliğin bir çok-kültürlü medeniyet ve başarı projesidir. Bir ayağı geleceğin içinde olan bir başarı hikayesidir.
Orkide Hareketi geleceğe ve insan yaşamına hizmet eder. Yaşam olan her yerde birlikte hareket vardır. Daha güzel bir yaşam için, gelecek için bugünden adım atılmalıdır.
Orkide Hareketi Farklıdır, liderdir, derinliklidir, geleceği hedeflemektedir, bu yüzden de hep bir adım öndedir. Bilinçli, duyarlı, kanaat önderi tüketicinin vazgeçilmezi, birlikte yaşam üretir Çünkü Orkide Hareketi  yaşam severdir. Ekonomik, ticari ve estetik değerlere sahip oluşunun yanı sıra sosyal bir paydaştır ve herkesi düşünür çünkü herkes içindir.
 Orkide Hareketi bugünden geleceği kazanmak için en ideal fırsattır. Gelecek ertelenemez, Geleceği gören zihinler, düşleri gerçeğe dönüştürme yeteneğine sahiptir.  Fırsatları doğru yer ve zamanda değerlendirenler, geleceğin mühendisleri olacaktır.
Bugün, düşünmek için değil, yaşamak içindir.
Gelecek bugünden başlar.

ORKİDE HAREKETİ
www.orkidehareketi.net

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder